Nasi

Sponsorzy

Zostań sponsorem naszego klubu

Jesteśmy Uczniowskim Klubem Sportowym działającym na terenie miasta Białystok nieprzerwanie od 2013 roku. Zrzeszamy miłośników i sympatyków łucznictwa olimpijskiego jak również jesteśmy przestrzenią na rozwój dzieci i młodzieży chcących rozwijać się w tej dyscyplinie sportu. 

Nasz klub utrzymuje się przede wszystkim ze składek członkowskich naszych zawodników i sympatyków, a upór naszych trenerów i chęć pomocy rodziców naszych zawodników  daje nam siłę i chęci do dalszego działania. 

Ze względu na ciągły rozwój naszych podopiecznych poszukujemy sponsorów i ludzi zainteresowanych pomocą dla klubu UKS Świstrzały. Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę. 

Zostań sponsorem naszego klubu

Firmy które nam zaufały

Nasi Sponsorzy

MUZEUM PODLASKIE W BIAŁYMSTOKU 

Na czele z Panem Dyrektorem dr Waldemarem Franciszkiem Wilczewskim Wsparło nasz klub sponsorując nagrody dla dzieci z okazji łuczniczych zawodów okregowych 2023.

 

Nasz Klub otrzymał Dofinansowanie z programu KLUB 2021

Dofinasowanie przeznaczone zostało na sprzęt sportowy jak również wynagrodzenie dla trenera za prowadzenie zajęć.

Dofinansowanie Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i sportu wyniosło 10 000 PLN 

 

 

Powstał jako kontynuacja przedsiębiorstwa działającego na rynku produkcji maszyn i obróbki metali od lat siedemdziesiątych XX wieku. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa wykorzystującego najnowsze technologie i nowoczesny park maszynowy. Firma zlokalizowana jest północno wschodniej części kraju.

Firma ZAPROM jako wieloletni sponsor naszego klubu wspomagał nas wielokrotnie. 

Serdeczne podziękowanie dla firmy i dla jej właściciela za sfinansowanie nam nowych mat łuczniczych. 

ALBERTUS

Wojciech Nierodzik

Firma z Białegostoku zajmująca się handlem hurtowym i detalicznym w kraju jak i za granicą.  

Firma Albertus od lat wspiera klub Świstrzały.

Firma „KOLNEX” powstała 1993 roku jako spółka cywilna. W sierpniu 2000 roku została otwarta nowa hurtownia o powierzchni ogólnej 3600 m2, w tym 1000 m2 powierzchni magazynowej. Firma zajmuje się sprzedażą metali kolorowych,  jak również świadczy usługi  w cięciu strumieniem wody „Water Jet” .

Firma Kolnex wspiera klub Świstrzały

Serdeczne podziękowanie dla firmy i dla jej właściciela za dofinansowanie do wynajmu pomieszczenia na prowadzenie zajęć w sezonie zimowym.